Online настава – распоред за медицину

ПРВА ГОДИНА


Биофизика/Изборни/Пред./I медицине/Проф. др М.Ковачевић

Четвртак, 2. април17:00–18:00

Биофизика/Изборни/Пред./I медицине/Проф. др М.Ковачевић

Петак, 3. април17:00–17:45

Анатомија/Пред./I медицине/Проф.др З.Витошевић

Петак, 3. април11:00–13:15

Анатомија/Пред./I медицине/Проф.др З.Витошевић

Уторак, 7. април11:00–13:15

Анатомија/Пред./I медицине/Проф.др М.Милисављевић

Петак, 10. април11:00–13:15

Анатомија/Пред./I медицине/Проф.др М.Милисављевић

Уторак, 14. април11:00–13:15

Методологија НИР-а/Пред./I медицине/Доц. др Д.Михајловић

Четвртак, 16. април10:00–12:15

Анатомија/Пред./I медицине/Проф. др М.Милисављевић

Понедељак, 27. април11:00–13:15

Методологија НИР-а/Пред./I медицине/Доц. др Д.Михајловић

Понедељак, 27. април16:30–18:00

Клиничка пракса I/Пред./I медицине/Проф. др С.Марић

Уторак, 28. април11:00–12:30

Клиничка пракса I/Пред./I медицине/Проф. др С.Марић

Среда, 29. април11:00–12:30

Методологија НИР-а/Пред./I медицине/Доц. др Д.Михајловић

Среда, 29. април16:00–17:30

Анатомија/Пред./I медицине/Проф. др З.Витошевић

Уторак, 12. мај11:00–13:15

Анатомија/Пред./I медицине/Проф. др З.Витошевић

Среда, 13. мај11:00–13:15

Биофизика/Изборни/Пред./I медицине/Проф. др М.Ковачевић

Петак, 15. мај17:00–19:00

Методологија НИР-а/вјежбе./I медицине/Доц. др Д.Михајловић

Понедељак, 18. мај⋅12:00–14:00

Методологија НИР-а/вјежбе./I медицине/Доц. др Д.Михајловић

Уторак, 19. мај⋅12:00–14:00

Енглески језик/I медицине/Група 3 и 4/Лаловић

Среда, 20. мај12:00–13:30

Енглески језик I/I медицине/Група 3 и 4/Лаловић

Среда, 20. мај12:00–13:30

Методологија НИР-а/вјежбе/I медицине/Доц. др Д.Михајловић

Четвртак, 21. мај⋅15:30–18:00

Методологија НИР-а/вјежбе/I медицине/Доц. др Д.Михајловић

Петак, 22. мај⋅15:30–18:00

Анатомија/Пред./I медицине/Проф. др М.Милисављевић

Уторак, 26. мај11:00–13:15

Анатомија/Пред./I медицине/Проф. др М.Милисављевић

Среда, 27. мај11:00–13:15

 

ДРУГА ГОДИНА


Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Понедељак, 30. март11:00–13:15

Клиничка пракса II /вјежбе/ II медицине-гр 2/Радуловић

Среда, 1. април12:00–13:30

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Четвртак, 2. април11:00–15:00

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Понедељак, 6. април11:00–13:15

Имунологија/Пред./II медицине/Проф. др Н.Арсенијевић/Проф. др И.јЈовановић

Уторак, 7. април14:00–15:30

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Четвртак, 9. април11:00–13:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Понедељак, 13. април11:00–13:15

Микробиологија/Пред./II медицине /Проф. др Н.Арсенијевић/Проф. др И.Јовановић

Уторак, 14. април14:00–15:30

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Четвртак, 16. април11:00–13:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Четвртак, 23. април11:00–13:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Понедељак, 27. април11:00–13:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Четвртак, 30. април11:00–13:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Понедељак, 4. мај11:00–13:15

Микробиологија/Пред./II медицине/Проф. др Арсенијевић/Проф. др Јовановић

Уторак, 5. мај12:00–14:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Четвртак, 7. мај11:00–13:15

Имунологија/Пред./II медицине/Проф. др Арсенијевић/Проф. др И.Јовановић

Петак, 8. мај12:00–14:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Понедељак, 11. мај11:00–13:15

Микробиологија/Пред./II медицине/Проф. др Н.Арсенијевић/Проф. др И.Јовановић

Уторак, 12. мај12:00–14:15

Имунологија/Пред./II медицине/Проф.др Н.Арсенијевић/Проф. др И.Јовановић

Среда, 13. мај12:00–14:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Четвртак, 14. мај11:00–13:15

Физиологија/Пред./II медицине/Проф. др С.Ристић

Понедељак, 18. мај11:00–13:15

Физиологија спорта/Изборни/Пред./ II медицине/Проф. др Н.Понорац

Четвртак, 21. мај11:00–12:30

Физиологија исхране/Изборни/Пред./ II медицине/Проф.др Н.Понорац

Четвртак, 21. мај12:30–14:00

Физиологија спорта/Изборни/Пред./II медицине/Проф. др Н.Понорац

Понедељак, 25. мај11:00–12:30

Физиологија исхране/Изборни/Пред./ II медицине/Проф.др Н.Понорац

Понедељак, 25. мај12:30–14:00

Енглески језик/II медицине/Група 1 и 2/Лаловић

Уторак, 26. мај17:00–18:30

Енглески језик II/II медицине /Група 1 и 2/Лаловић

Уторак, 26. мај17:00–18:30

Физиологија спорта/Изборни/Пред./II медицне/Проф. др Н.Понорац

Четвртак, 28. мај11:00–12:30

Физиологија исхране/Изборни/Пред./II медицине/Проф.др Н.Понорац

Четвртак, 28. мај12:30–14:00

 

ТРЕЋА ГОДИНА


Општа фармакологија/Пред./3 медицине/Доц. др Д.Дракул

Сриједа, 25. марта⋅12:00 – 13:30

Патологија/Вјежбе/III медицине

Четвртак, 26. март17:00–17:45

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Доц. др М.Ковачевић

Петак, 27. март13:00–14:30

Патологија/Вјежбе/III медицине

Петак, 27. март17:00–17:45

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Доц. др М.Ковачевић

Уторак, 31. март13:00–14:30

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Проф. др Ј.Станић

Уторак, 31. март10:00–11:30

Радиологија и нуклерна медицина/Пред./III медицине/Проф. др Б.Марковић Васиљковић

Среда, 1. април16:30–19:00

Радиологија и нуклерна медицина/Пред./III медицине/Проф. др Б.Марковић Васиљковић

Четвртак, 2. април08:00–09:30

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Проф. др Д.Бокоњић

Четвртак, 2. априла⋅14:00 – 15:30

Патологија/Вјежбе/III медицине

Четвртак, 2. април17:00–18:30

Патологија/Вјежбе/III медицине

Петак, 3. април17:00–18:30

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Доц.др Б.Милинковић

Петак, 3. априла⋅14:00 – 15:30

Општа фармакологија/Пред./III медицине/Доц. др Д.Дракул

Петак, 3. април11:00–12:30

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Доц. др М.Ковачевић

Уторак, 7. април13:00–14:30

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Проф. др Ј.Станић

Уторак, 7. април11:00–12:30

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић

Уторак, 7. април17:00–18:30

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић

Среда, 8. април17:00–18:30

Oпшта фармакологија/Пред./III медицине/Доц. др Д.Соколовић

Среда, 8. април12:00–13:30

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић

Четвртак, 9. април17:00–18:30

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Доц.др Б.Милинковић

Петак, 10. априла⋅14:00 – 15:30

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Доц.др Б.Милинковић

Петак, 10. априла⋅14:00 – 15:30

Петак, 17. априла⋅14:00 – 15:30

Патологија/Пред./III медицине/Проф. др М.Ћук

Понедељак, 13. април16:00–17:30

Општа фармакологија/Вјежбе/III медицине/Доц. др Д.Соколовић

Понедељак, 13. април12:00–13:30

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Проф. др Ј.Станић

Понедељак, 13. април13:30–15:00

Патологија/Пред./III медицине/Проф. др М.Ћук

Уторак, 14. април16:00–17:30

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Проф. др Д.Бокоњић

Уторак, 14. априла⋅14:00 – 15:30

Патологија/Пред./III медицине/Проф. др М.Ћук

Среда, 15. април16:00–17:30

Патологија/Пред./III медицине/Проф. др М.Ћук

Четвртак, 16. април16:00–17:30

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Проф. др Д.Бокоњић

Четвртак,16. априла⋅14:00 – 15:30

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Проф. др Ј.Станић

Четвртак, 16. април10:00–11:30

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Проф. др Д.Бокоњић

Уторак, 21. априла⋅14:00 – 15:30

Општа фармакологије/Вјежбе/III медицине/Доц. др Д.Соколовић

Уторак, 21. април12:00–13:30

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Проф. др Ј.Станић

Среда, 22. април17:00–18:30

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић

Среда, 22. април15:30–17:00

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић

Четвртак, 23. април16:00–17:30

Клиничка пропедевтика/Пред./III медицине/Проф. др Ј.Станић

Петак, 24. април17:00–18:30

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Проф. др Д.Бокоњић

Уторак, 28. априла⋅14:00 – 15:30

Радиологија са нуклеарном медицином/Пред./III медицине/Проф. др Б.Марковић Васиљковић

Уторак, 28. април09:00–10:45

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић Милановић

Уторак, 28. април16:00–19:00

Патологија/Пред./III медицине/Проф. др М.Ћук

Среда, 29. април15:30–17:00

Радиологија са нуклеарном медицином/Пред./III медицине/Проф. др Б.Марковић Васиљковић

Среда, 29. април17:00–18:00

Радиологија и нуклеарна медицина/Пред./III медицине/Проф. др Н.Првуловић

Среда, 29. април10:00–12:15

Клиничка пропедевтика/3 медицине/Проф. др Д.Бокоњић

Четвртак,30. априла⋅14:00 – 15:30

Општа фармакологија/Вјежбе/III медицине/Доц. др Д.Дракул

Четвртак, 30. април11:00–12:30

Радиологија и нуклеарна медицина/Пред./III медицине/Проф. др Н.Првуловић

Понедељак, 4. мај10:00–12:15

Радиологија и нуклеарна медицина/Пред./III медицине/Проф. др Н.Првуловић

Уторак, 5. мај10:00–12:15

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић Милановић

Среда, 6. мај16:00–17:30

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић Милановић

Четвртак, 7. мај16:00–17:30

Општа фармакологија/Вјежбе/III медицине/Дракул

Четвртак, 7. мај11:00–12:30

Патологија/Пред./III медицине/Проф. др М.Ћук

Петак, 8. мај16:00–17:30

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић Милановић

Сриједа: 13. мај 2020. 16:00–17:30

Патологија/Вјежбе/III медицине/Васић Милановић

Четвртак: 14. мај 2020. 16:00–17:30

Патологија/Пред./III медицине/Проф. др М.Ћук

Петак: 15. мај 2020. 16:00–17:30

Радиологија и нуклерна медицина/Пред./III медицине/Доц.др В.Маркотић

Уторак, 19. мај14:00–16:15

Радиологија и нуклерна медицина/Пред./III медицине/Доц.др В.Маркотић

Среда, 20. мај14:00–16:15

Општа фармакологија/Пред./III медицине/Доц. др Д. Соколовић

Среда, 20. мај12:00–13:30

Општа фармакологија/Пред./III медицине/Доц. др Д. Соколовић

Среда, 20. мај⋅12:00–13:30

Општа фармакологија/Вјежбе/III медицине/Доц. др Д. Соколовић

Четвртак, 21. мај⋅12:00–13:30

Општа фармакологија/Вјежбе/III медицине/Доц. др Д. Соколовић

Четвртак, 21. мај12:00–13:30

Општа фармакологија/Пред./III медицине/Доц. др Д.Дракул

Петак, 22. мај11:00–12:30

Патологија/Пред./III медицине/Проф. др М.Ћук

Петак, 22. мај⋅16:00–17:30

Општа фармакологија/Пред./III медицине/Доц. др Д.Дракул

Среда, 27. мај11:00–12:30

 

ЧЕТВРТА ГОДИНА


Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Понедељак, 30. март10:00–11:30 – ОДЛОЖЕНО ПРЕДАВАЊЕ

Неурологија/предавања/IV медицине/Доц.др Векослав Митровић

Понедељак, 30. март⋅17:00–18:30

Неурологија/предавања/IV медицине/Доц.др Векослав Митровић

Четвртак, 2. април17:00–18:30

Неурологија/предавања/IV медицине/Доц.др Векослав Митровић

Петак, 3. април17:00–18:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др М.Ковачевић

Петак, 3. април13:00–14:30

Психијатрија/Пред./IV медицине/Проф. др Д.Јовановић

Понедељак, 6. април12:00–13:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Среда, 8. април11:00–12:30

Клиничка имунологија/Пред./Изборни/IV медицине/Проф. др Н.Арсенијевић/Проф. др И.Јовановић

Среда, 8. април14:00–15:30

Неурологија/Пред./IV медицине/Доц. др В.Митровић

Среда, 8. април17:00–18:30

Неурологија/Пред./IV медицине/Доц. др В.Митровић

Четвртак, 9. април17:00–18:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др М.Ковачевић

Петак, 10. април13:00–14:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Понедељак, 13. април17:00–18:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Уторак, 14. април15:00–16:30

Неурологија/Пред./IV медицине/Доц. др В.Митровић

Уторак, 14. април17:00–18:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др М.Ковачевић

Уторак, 14. април13:00–14:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др М.Ковачевић

Четвртак, 16. април14:00–15:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Уторак, 21. април17:00–18:30

Неурологија/Пред./IV медицине/Доц. др В.Митровић

Среда, 22. април18:00–19:00

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Четвртак, 23. април17:00–18:30

Психијатрија/Пред./IV медицине/Проф. др Д.Јовановић

Понедељак, 27. април12:00–13:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Уторак, 28. април17:00–18:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Четвртак, 30. април17:00–18:30

Неурологија/Пред./IV медицине/Доц. др В.Митровић

Четвртак, 30. април15:00–16:30

Интерна медицина/Пробно предавање/IV медицине/Проф. др С.Поповић

Четвртак, 7. мај13:00–13:15

Интерна медицина/Вјежбе/све групе/IV медицине/Владичић Машић

Петак, 8. мај10:00–11:30

Неурологија/Пред./IV медицине/Доц. др В.Митровић

Петак, 8. мај17:00–18:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др В.Продановић

ПонедеЉак, 11. мај11:00–12:30

Интерна медицина/Семинар/Г1 излаже,остале групе обавезно присуство/IVмедицине/Дукић

Понедељак, 11. мај12:00–13:00

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др С.Поповић

Понедељак, 11. мај09:00–10:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др С.Поповић

Уторак, 12. мај09:00–10:30

Интерна медицина/Семинар/Г2 излаже,остале групе обавезно присуство/IV медицине/Чанчар

Уторак, 12. мај12:00–13:30

Интерна медицина/Семинар/Г3 излаже,остале групе обавезно присуство/IV медицине/Малиш

Среда, 13. мај12:00–13:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Среда, 13. мај17:00–18:30

Интерна медицина/Семинар/Г4 излаже,остале групе обавезно присуство/IV медицине/Кунарац

Четвртак, 14. мај14:00–15:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др С.Поповић

Четвртак, 14. мај09:00–10:30

Интерна медицина/Семинар/Г5 излаже,остале групе обавезно присуство/IV медицине/Срђан Поповић

Петак, 15. мај12:00–13:30

Психијатрија/Пред./IV медицине/Проф. др Д. Јовановић

Петак, 15. мај10:00–11:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др В.Продановић

Петак, 15. мај17:00–18:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др В.Продановић

ПонедеЉак, 18. мај11:00–12:30

Интерна медицина/Семинар/Г6 излаже,остале групе обавезно присуство/IV медицине/Слађана Поповић

Понедељак, 18. мај13:00–14:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др С.Поповић

Понедељак, 18. мај09:00–10:30

Интерна медицина/Вјежбе/IV медицине/Проф. др С.Поповић

Уторак, 19. мај09:00–10:30

Интерна медицина/Семинар/Г7 излаже,остале групе обавезно присуство/IV медицине/Продановић

Уторак, 19. мај12:00–13:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др Ј.Станић

Уторак, 19. мај17:00–18:30

Интерна медицина/Вјежбе/IV медицине/све групе/Проф. др С.Поповић

Среда, 20. мај12:00–13:30

Интерна медицина/Семинар/Г8 излаже,остале групе обавезно присуство/IV медицине/Ковачевић

Среда, 20. мај15:30–17:00

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Проф. др С.Поповић

Среда, 20. мај09:00–10:30

Интерна медицина/Вјежбе/све групе/IV медицине/Дукић

Четвртак, 21. мај12:00–13:30

Неурологија/Пред./IV медицине/Доц. др В.Митровић

Четвртак, 21. мај⋅17:00–18:30

Неурологија/Пред./IV  медицине/Доц. др В.Митровић

Петак, 22. мај⋅15:00–16:30

Интерна медицина/Вјежбе/све групе/IV медицине/Чанчар

Петак, 22. мај12:00–13:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др В.Продановић

Петак, 22. мај17:00–18:30

Интерна медицина/Вјежбе/IV медицине/Проф. др С.Поповић

Понедељак, 25. мај09:00–10:30

Интерна медицина/Вјежбе/све групе/IV  медицине/Малиш

Понедељак, 25. мај12:00–13:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др В.Продановић

Уторак, 26. мај⋅09:00–10:30

Интерна медицина/Вјежбе/све групе/IV медицине/Кунарац

Уторак, 26. мај14:00–15:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др М.Ковачевић

Уторак, 26. мај16:00–17:30

Неурологија/пред./IV медицине/Доц.др В.Митровић

Уторак, 26. мај⋅18:00–19:30

Интерна медицина/Вјежбе/све групе/IV медицине/Слађана Поповић

Среда, 27. мај12:00–13:30

Интерна медицина/Вјежбе/све групе/IV медицине/Срђан Поповић

Четвртак, 28. мај13:00–14:30

Интерна медицина/Пред./IV медицине/Доц. др В.Продановић

Петак, 29. мај⋅09:00–10:30

Интерна медицина/Вјежбе/све групе/IV медицине/Продановић

Петак, 29. мај12:00–13:30

 

 

ПЕТА ГОДИНА


Педијатрија,Предавања/5 медицине/Проф. др Д.Бокоњић

Четвртак, 26. марта⋅12:00 – 13:30

Педијатрија,Предавања/5 медицине/Доц. др Б.Милинковић

Петак, 27. марта⋅12:00 – 13:00

Хирургија/Пред./V медицине/Доц. др Н.Лаловић

Петак, 27. март14:00–15:30

Медицина бола/Пред./Изборни/V медицине/Проф. др С.Марић

Понедељак, 30. март16:00–17:30

Педијатрија,Предавања/5 медицине/Проф. др Д.Бокоњић

Понедјељак, 30. марта⋅12:00 – 13:30

Педијатрија,Предавања/5 медицине/Доц. др Б.Милинковић

Уторак, 31. марта⋅12:00 – 13:30

Педијатрија /предавање/5 медицине/ Доц.др А.Сарајлија

Уторак, 31. марта⋅17:00 – 18:30

Физикална медицина и рехабилитација/Вјежбе/V медицине/Др Д.Мирковић

Четвртак, 2. април16:00–17:30

Хирургија/Семинар/V медицине/Др Симетић

Четвртак, 2. април12:00–13:30

Хирургија/Семинар/V медицине/Др Потпара

Петак, 3. април08:00–09:30

Педијатрија /предавања/V медицине/Проф др П.Минић

Петак, 3. април15:00–16:30

Хирургија/предавање/V медицине/Проф.др Д.Ерић

Петак, 3. април11:00–12:30

Хирургија/Семинар/V медицине/Др Шаренац

Петак, 3. април12:30–14:00

Педијатрија/Пред./5 медицине/Доц. др Б.Милинкоивћ

Понедељак, 6. април⋅16:00–17:30

Физикална медицина и рехабилитација/Вјежбе/V медицине/Мирковић

Уторак, 7. април14:00–15:30

Физикална медицина и рехабилитација/Пред./V медицине/Проф. др К.Парезановић Илић

Уторак, 7. април16:00–17:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др В.Саратлић

Среда, 8. април14:30–16:00

Хирургија/Семинар/V медицине/Др Х.Марић

Среда, 8. април12:00–13:30

Гинекологија/Пред./V медицине/Проф. др А.Мандић

Среда, 8. април16:00–17:30

Хирургија/Семинар/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Среда, 8. април18:00–19:30

Гинекологија/Пред./V медицине/Проф. др А.Мандић

Четвртак, 9. април16:00–17:30

Хирургија/Пред./V медицине/Доц. др Н.Лаловић

Четвртак, 9. април14:30–16:00

Медицина бола/Изборни/Пред./V медицине /Проф. др С.Марић

Четвртак, 9. април12:00–13:30

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Петак, 10. април14:00–15:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др В.Саратлић

Петак, 10. април15:30–17:00

Педијатрија/Пред./5 медицине/Доц.др А.Сарајлија

Петак, 10. април⋅17:00–18:30

Педијатрија/Пред./5 медицине/Доц.др А.Сарајлија

Понедељак, 13. април⋅17:00–18:30

Хирургија/Семинари/V медицине/Доц. др Н.Лаловић

Понедељак, 13. април15:00–16:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др М.Бијеловић

Уторак, 14. април12:00–13:30

Физикална медицина и рехабилитација/Пред./V медицине/Проф. др К.Парезановић

Уторак, 14. април15:00–16:30

Медицина бола/Изборни/V медицине/Проф. др М.Достић

Уторак, 14. април16:30–18:00

Хирургија/Пред./V медицине/Доц. др Н.Лаловић

Среда, 15. април15:00–16:30

Педијатрија/Пред./5 медицине/Доц.др А.Сарајлија

Среда, 15. април⋅17:00–18:30

Педијатрија/Семинар/V медицине/Гавриловић

Среда, 15. април13:00–14:30

Педијатрија/Пред./V медицине/Доц.др А.Сарајлија

Четвртак, 16. април17:00–18:30

Физикална медицина и рехабилитација/Вјежбе/V медицине/Мирковић

Четвртак, 16. април15:30–17:00

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др В.Саратлић

Понедељак, 20. април15:00–16:30

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Понедељак, 20. април13:30–15:00

Хирургија/Пред./V медицине/Доц. др Н.Лаловић

Уторак, 21. април15:00–16:30

Медицина бола/Изборни/Пред./V медицине/Проф. др М.Достић

Уторак, 21. април16:30–18:00

Педијатрија/Вјежбе/V медицине/Поповић

Уторак, 21. април12:00–13:30

Педијатрија/Вјежбе/V медицине/Турунташ

Среда, 22. април14:30–16:00

Педијатрија/Пред./5 медицине/Доц. др Б.Милинковић

Сриједа, 22. април⋅16:00–17:30

Гинекологија/Семинар/V медицине

Среда, 22. април12:00–13:30

Гинекологија/Семинар/V медицине

Четвртак, 23. април12:00–13:30

Гинекологија/Семинар/V медицине

Четвртак, 23. април14:00–15:30

Физикална медицина и рехабилитација/Вјежбе/V медицине/Мирковић

Четвртак, 23. април16:00–17:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др В.Саратлић

Петак, 24. април16:00–17:30

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Петак, 24. април14:30–16:00

Педијатрија/пред./V медицине/Проф.др Г.Букара

Петак, 24. април12:00–14:00

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Понедељак, 27. април14:30–16:00

Педијатрија/Пред./5 медицине/Доц. др Б.Милинковић

Понедељак, 27. април⋅16:00–17:30

Педијатрија/Пред./5 медицине/Доц.др А.Сарајлија

Понедељак, 27. април⋅17:30–19:00

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Понедељак, 27. април14:30–16:00

Педијатрија/Пред./V медицине/Доц.др А.Сарајлија

Уторак, 28. април17:00–18:30

Медицина бола/Изборни/Пред./V медицине/Проф. др М.Достић

Среда, 29. април16:00–18:15

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Милетић

Среда, 29. април12:00–13:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Милетић

Среда, 29. април14:00–15:30

Физикална медицина и рехабилитација/Вјежбе/V медицине/Мирковић

Четвртак, 30. април16:00–17:00

Хирургија/Семинари/V медицине/Проф. др Р.Марић/Симетић/

Четвртак, 30. април14:00–15:30

Гинекологија/Семинари/V медицине

Четвртак, 30. април10:00–11:00

Гинекологија/Семинари/V медицине

Четвртак, 30. април11:15–12:15

Гинекологија/Семинари/V медицине

Четвртак, 30. април12:30–13:30

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Понедељак, 4. мај11:00–12:30

Медицина бола/Изборни/Пред./V медицине/Проф. др С.Марић

Понедељак, 4. мај15:30–17:00

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Уторак, 5. мај11:00–12:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др М.Ковачевић

Уторак, 5. мај16:00–18:30

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Среда, 6. мај11:00–12:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Х.Марић

Среда, 6. мај13:00–14:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Х.Марић

Среда, 6. мај17:00–18:30

Хирургија/Семинар/V медицине/Проф. др В.Марић/Доц. др Н.Лаловић

Четвртак, 7. мај09:00–10:30

Хирургија/Семинар-Вјежбе/V медицине/Проф. др В.Саратлић

Четвртак, 7. мај11:00–12:30

Физикална медицина и рехабилитација/Вјежбе/V медицине/Мирковић

Четвртак, 7. мај16:00–17:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др М.Ковачевић

Четвртак, 7. мај14:30–16:00

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Милетић

Петак, 8. мај15:00–16:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др М.Нинковић/Проф. др Д.Ерић

Петак, 8. мај11:00–12:30

Хирургија/ВјежбеV медицине/Симетић

Петак, 8. мај13:00–14:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др Р.Јокић

Петак, 8. мај08:30–10:00

Гинекологија/Вјежбе/V медицине/сви студенти

Понедељак, 11. мај08:00–10:15

Хирургија/Семинар/V медицине/Доц. др Н.Лаловић

Понедељак, 11. мај11:00–13:15

Хирургија/Семинар/V медицине/Проф. др В.Марић/Доц. др Н.Лаловић

Понедељак, 11. мај13:30–15:00

Медицина бола/Изборни/Пред./V медицине/Проф. др С.Марић

Понедељак, 11. мај15:30–17:00

Хирургија/Семинар/V медицине/Проф. др В.Марић/Доц. др Н.Лаловић

Уторак, 12. мај10:00–12:15

Хирургија/Семинар/V медицине/Доц. др Н.Лаловић

Уторак, 12. мај12:30–14:45

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др М.Достић

Уторак, 12. мај16:00–17:30

Гинекологија/Пред./V медицине/Доц. др В.Чанчар

Уторак, 12. мај18:00–19:30

Гинекологија/Вјежбе/V медицине/сви студенти

Среда, 13. мај09:00–11:15

Гинекологија/Вјежбе/V медицине/сви студенти

Среда, 13. мај12:00–14:15

Медицина бола/Изборни/Пред./V медицине/Проф. др С.Марић

Среда, 13. мај15:30–17:00

Хирургија/Семинари/V медицине/Проф. др З.Радовановић

Четвртак, 14. мај16:00–16:45

Хирургија/Семинари/V медицине/Проф. др З.Радовановић

Четвртак, 14. мај17:00–17:45

Физикална медицина и рехабилитација/Вјежбе/V медицине/Мирковић

Четвртак, 14. мај14:15–15:45

Педијатрија/Пред./V медицине/ проф .др И.Јовановић

Четвртак, 14. мај⋅08:30–10:00

Гинекологија/Вјежбе/V медицине/сви студенти

Четвртак, 14. мај12:00–14:15

Гинекологија/Вјежбе/V медицине/сви студенти

Петак, 15. мај09:00–11:15

Педијатрија/Пред./V медицине/Проф.др Д.Бокоњић

Петак, 15. мај16:30–18:00

Хирургија/Семинар/V медицине/Доц. др Н.Лаловић

Петак, 15. мај12:00–14:15

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Симетић

Петак, 15. мај14:30–16:00

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др В.Банчевић

Петак, 15. мај18:00–19:30

Гинекологија/Вјежбе/V медицине/сви студенти

Понедељак, 18. мај11:00–13:15

Педијатрија/Пред./V медицине/Проф.др Д.Бокоњић

Понедељак, 18. мај16:00–17:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др Р.Јокић

ПонедеЉак, 18. мај14:00–15:30

Хирургија/Семинари/V медицине/Доц. др М.Бијеловић

Понедељак, 18. мај17:30–19:00

Хирургија/Семинари/V медицине/Потпара

Уторак, 19. мај11:00–12:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Симетић

Уторак, 19. мај13:00–14:30

Гинекологија/Пред./V медицине/Проф.др А.Мандић

Уторак, 19. мај16:00–17:30

Хирургија/Семинари/V медицине/Проф. др Р.Јокић

Уторак, 19. мај14:30–15:30

Хирургија/Семинар/V медицине/Проф. др М.Ковачевић

Уторак, 19. мај18:00–19:30

Гинекологија/Пред./V медицине/Проф.др А.Мандић

Среда, 20. мај16:00–17:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др Р.Јокић

Среда, 20. мај14:00–15:30

Хирургија/Семинари/V медицине/Шаренац

Среда, 20. мај12:00–13:30

Хирургија/Семинар/V медицине/Проф. др С.Марић

Среда, 20. мај17:30–19:00

Гинекологија/Пред./V медицине/Доц. др В.Чанчар

Четвртак, 21. мај12:00–13:30

Хирургија/Семинари/V медицине/Проф. др Р.Јокић

Четвртак, 21. мај14:00–15:30

Педијатрија/Пред./V медицине/Проф.др Г.Букара

Четвртак, 21. мај⋅09:30–11:00

Хирургија/Семинар/V медицине/Проф. др М.Kовачевић

Четвртак, 21. мај⋅18:00–19:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Симетић

Петак, 22. мај13:00–14:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Симетић

Петак, 22. мај15:00–16:30

Педијатрија/Пред./V медицине/Проф.др Д.Бокоњић

Петак, 22. мај17:00–18:30

Педијатрија/Пред./V медицине/Проф.др Д.Бокоњић

Понедељак, 25. мај16:00–17:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Шаренац

Понедељак, 25. мај⋅12:00–13:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Проф. др Р.Јокић

ПонедеЉак, 25. мај14:00–15:30

Хирургија/Семинар/V медицине/Проф. др М.Ковачевић

Понедељак, 25. мај18:00–19:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др В.Банчевић

Уторак, 26. мај16:00–17:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др В.Банчевић

Уторак, 26. мај17:30–19:30

Гинекологија/Пред./V медицине/Доц. др В.Чанчар

Уторак, 26. мај10:00–11:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др З. Радовановић

Уторак, 26. мај15:00–15:45

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др З. Радовановић

Уторак, 26. мај⋅15:00–15:45

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Потпара

Уторак, 26. мај⋅13:30–15:00

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Проф. др Р.Јокић

Среда, 27. мај14:00–15:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Х.Марић

Сриједа, 27. мај 2020.16:00–17:30

Хирургија/семинари/V медицине/Проф. др М.Kовачевић

Среда, 27. мај⋅17:30–19:30

Педијатрија/Пред./V медицине/Доц.др Б.Милинковић

Четвртак, 28. мај⋅18:30–20:00

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Х.Марић

Четвртак, 28. мај 2020.16:00–17:30

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Потпара

Четвртак, 28. мај⋅14:30–16:00

Хирургија/Вјежбе/V медицине/Проф. др Р.Јокић

Петак, 29. мај14:00–15:30

Хирургија/Семинари/V медицине/Проф. др В.Банчевић

Петак, 29. мај⋅16:00–17:30

Хирургија/Пред./V медицине/Проф. др В.Банчевић

Петак, 29. мај⋅17:30–19:30

Педијатрија/приказ случаја/вјежбе/V медицине/др Поповић

Понедељак, 8. јун⋅12:00–13:30

Педијатрија /ургентна стања/пред./V медицине/ Доц.др Б.Милинковић

Понедељак, 8. јун⋅14:00–15:30

 

ШЕСТА ГОДИНА