Online настава – распоред за стоматологију

ПРВА ГОДИНА


Биофизика у стоматологији/Изборни/Пред./I стоматологије/Проф. др М.Ковачевић

Четвртак, 2. април17:00–17:45

Биофизика у стоматологији/Изборни/Пред./I стоматологије/Проф. др М.Ковачевић

Петак, 3. април17:00–17:45

Анатомија/Пред./I стоматологије/Проф.др З.Витошевић

Петак, 3. април13:15–15:30

Анатомија/Пред./I стоматологије/Проф.др З.Витошевић

Уторак, 7. април13:15–15:30

Орална хигијена/Пред./I стоматологије/Проф. др Д.Ивановић

Четвртак, 9. април11:00–12:30

Анатомија/Пред./I стоматологије/Проф.др М.Милисављевић

Петак, 10. април13:15–15:30

Анатомија/Пред./I стоматологије/Проф.др М.Милисављевић

Уторак, 14. април13:15–15:30

 

ДРУГА ГОДИНА


Гнатологија/Пред./2 стоматологије/Проф. др Н.Ивковић

Петак, 27. март⋅12:30 – 14:00

Превентивна стоматологија/Пред./2 стоматологије/Проф. др Б.Давидовић

Петак, 27. март⋅09:00 – 10:00

Менаџмент у стоматологији/Изборни/II стоматологије/Пред./Доц. др Михаел Станојевић

Петак, 27. март11:00–12:00

Општа и орална физиологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Понорац

Петак, 27. март14:00–16:15

Менаџмент у стоматологији/Изборни/II стоматологије/Пред./Доц. др Михаел Станојевић

Понедељак, 30. март10:00–11:30

Гнатологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Ивковић

Уторак, 31. март14:00–15:30/ПОМЈЕРЕНО ЗБОГ ПРЕКЛАПАЊА СА ФИЗИОЛОГИЈОМ

Општа и орална физиологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Понорац

Уторак, 31. март11:00–13:15

Превентивна стоматологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Б.Давидовић

Петак, 3. април09:00–10:30

Менаџмент у стоматологији/Изборни/Пред./II стоматологије/Доц. др М.Станојевић

Понедељак, 6. април10:00–11:30

Гнатологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Ивковић

Уторак, 7. април12:30–14:00

Превентивна стоматологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Б.Давидовић

Петак, 10. април09:00–10:30

Гнатологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Ивковић

Уторак, 14. април13:30–15:00

Општа и орална физиологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Понорац

Уторак, 14. април11:00–13:15

Општа и орална физиологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Понорац

Уторак, 21. април11:00–13:15

Гнатологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Ивковић

Уторак, 21. април13:30–15:00

Општа и орална физиологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Понорац

Четвртак, 30. април11:30–13:15

Општа и орална физиологија/Пред./II стоматологије/Проф. др Н.Понорац

Петак, 15. мај11:00–13:15

 

ТРЕЋА ГОДИНА


Стоматолошка фармакологија/Пред./3 стоматологије/Доц. др Д.Соколовић

Сриједа, 25. март⋅12:30 – 14:00

Стоматолошка анестезиологија/Пред./3стоматологије/Проф. др С.Томић

Сриједа, 25. март⋅16:00 – 17:00

Стоматолошка протетика претклиника/Пред./III стоматологије/Доц. др М.Станојевић

Петак, 27. март13:00–14:00

Стоматолошка протетика претклиника/Пред./III стоматологије/Доц. др М.Станојевић

Уторак, 31. март10:00–11:30

Болести зуба претклиника/Пред./III стоматологије/Проф. др Н.Стојановић

Уторак, 31. март12:00–12:45

Основи клиничке радиологије/Пред./III стоматологије/Проф. др Б.Марковић Васиљковић

Уторак, 31. март14:00–15:30

Болести зуба претклиника/Пред./III стоматологије/Проф. др Н.Стојановић

Среда, 1. април11:00–11:45

Основи клиничке радиологије/Пред./III стоматологије/Проф. др Б.Марковић Васиљковић

Среда, 1. април13:30–15:45

Стоматолошка фармакологија,Пред./III стоматологије/Доц.др Д.Соколовић

Среда, 1. април12:00–13:30

Основи клиничке радиологије/Пред./III стоматологије/Проф. др Б.Марковић Васиљковић

Четвртак, 2. април09:30–11:00

Офталмологија/Изборни/Пред./III стоматологије/Доц. др Н.Аврам

Четвртак, 2. април15:00–16:30

Офталмологија/Изборни/Пред./III стоматологије/Доц. др Н.Аврам

Петак, 3. април15:00–16:30

Хирургија/Семинар/III стоматологије/Др Симетић

Петак, 3. април12:00–13:30

Стоматолошка анестезиологија/Пред./III стоматологије/Проф. др С.Томић/

Понедељак, 6. април16:00–17:00

Стоматолошка протетика претклиника/Пред./III стоматологије/Доц. др М.Станојевић

Уторак, 7. април10:00–11:30

Болести зуба претклиника/Пред./III стоматологије/Доц. др Ј.Крунић

Уторак, 7. април12:00–13:30

Стоматолошка фармакологија/Пред./III стоматологије/Доц. др Д.Дракул

Среда, 8. април11:00–12:30

Офталмологија/Изборни/Пред./III стоматологије/Проф. др С.Станојловић

Четвртак, 9. април16:00–18:15

Хирургија/Пред./III стоматологије/Проф. др М.Бијеловић

Петак, 10. април12:00–13:30

Стоматолошка фармакологија/Пред./III стоматологије/Доц. др Д.Дракул

Среда, 15. април11:00–12:30

Офталмологија/Изборни/Пред./III стоматологије/Проф. др С.Станојловић

Четвртак, 16. април16:00–18:15

Интерна медицина/Пред./III стоматологије/Доц. др М.Ковачевић

Уторак, 21. април13:00–14:30

Офталмологија/Изборни/Пред./III стоматологије/Проф. др С.Станојловић

Четвртак, 23. април16:00–18:15

Офталмологија/Изборни/Пред./III стоматологије/Доц. др Н.Аврам

Понедељак, 27. април14:00–15:30

Офталмологија/Изборни/Вјежбе/III стоматологије/Доц. др Н.Аврам

Понедељак, 27. април15:30–17:45

Офталмологија/Изборни/Пред./III стоматологије/Доц. др Н.Аврам

Четвртак, 30. април14:00–15:30

Офталмологија/Изборни/Вјежбе/III стоматологије/Доц. др Н.Аврам

Четвртак, 30. април15:30–17:45

Болести зуба претклиника/Пред./III стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Уторак, 12. мај17:00–17:45

 

ЧЕТВРТА ГОДИНА


Орална хирургија/Пред./4 стоматологије/Проф. др С.Томић

Четвртак, 26. март⋅16:00 – 17:00

Мобилна стоматолошка протетика/Пред./IV стоматологије/Доц. др И.Младеновић

Четвртак, 2. април13:30–15:00

Мобилна стоматолошка протетика/Пред./IV стоматологије/Доц. др И.Младеновић

Петак, 3. април11:00–12:30

Орална хирургија/Пред./IV стоматологије/Проф. др С.Томић

Уторак, 7. април16:00–17:00

Реконструкција тешко оштећених зуба/Изборни/Пред./IV стоматологије/Проф. др Н.Стојановић

Среда, 8. април13:00–14:30

Рестауративна одонтологија/Пред./IV стоматологије/Доц. др Ј.Крунић

Среда, 8. април11:00–12:30

Реконструкција тешко оштећених зуба/Изборни/Пред./IV стоматологије/Проф. др Н.Стојановић

Уторак, 14. април13:00–14:30

Орална медицина/Пред./IV стоматологије/Проф. др. С.Цицмил

Уторак, 14. април10:00–11:00

Рестауративна одонтологија/Пред./IV стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Уторак, 14. април17:00–17:45

Рестауративна одонтологија/Пред./IV стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Уторак, 14. април17:00–18:30

Реконструкција тешко оштећених зуба/Изборни/Пред./IV стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Уторак, 21. април17:00–19:15

Реконструкција тешко оштећених зуба/Изборни/Пред./IV

Уторак, 21. април17:00–18:00

 

ПЕТА ГОДИНА


Естетика у стоматологији/Пред./V стоматологије/Доц. др Љ.Бјеловић

Петак, 27. март11:00–11:45

Фиксна стоматолошка протетика/Пред./V стоматологије/Доц.др Ђорђе Божовић

Понедељак, 30. март09:00–10:30

Ендодонција/пред./V стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Понедељак, 30. март17:00–17:45

Естетика у стоматологији/Изборни/Пред./V стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Понедељак, 30. март17:45–18:30

Дјечија стоматологија/Пред./V стоматологије/Проф. др Д.Ивановић

Уторак, 31. март11:00–12:30

Ендодонција/Пред./V стоматологије/Проф. др Н.Стојановић

Среда, 1. април12:00–12:45

Фиксна стоматолошка протетика/Пред./V стоматологије/Доц.др Ђорђе Божовић

Петак, 3. април09:00–10:30

Фиксна стоматолошка протетика/Пред./V стоматологије/Доц.др Ђорђе Божовић

Понедељак, 6. април09:00–10:30

Ендодонција/Пред./V стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Уторак, 7. април17:00–17:45

Ортопедија вилица/Пред./V стоматологије/Доц. др Т.Ивановић

Уторак, 7. април10:00–11:30

Ендодонција/Пред./V стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Уторак, 7. април17:00–18:30

Дјечија стоматологија/Пред./V стоматологије/Проф. др Д. Ивановић

Среда, 8. април10:00–11:30

Естетика у стоматологији/Изборни/Пред./V стоматологије/Доц. др Ј.Крунић

Среда, 8. април17:30–19:00

Ендодонција/Пред./V стоматологије/Доц. др Ј.Крунић

Четвртак, 9. април12:00–13:30

Фиксна стоматолошка протетика/Пред./V стоматологије/Доц.др Ђорђе Божовић

Понедељак, 13. април09:00–10:30

Основи пародонтологије/Пред./V стоматологије/Проф. др С.Цицмил

Среда, 15. април10:00–11:00

Фиксна стоматолошка протетика/Пред./V стоматологије/Доц.др Ђорђе Божовић

Понедељак, 20. април09:00–10:30

Фиксна стоматолошка протетика/Пред./V стоматологије/Доц.др Ђорђе Божовић

Понедељак, 27. април09:00–10:30

Естетика у стоматологији/Изборни/Пред./V стоматологије/Проф. др Л.Давиодвић

Уторак, 28. април17:00–17:45

Eстетика у стоматологији/Изборни/Пред./V стоматологије/Проф. др Л.Давидовић

Уторак, 28. април17:00–18:30

Фиксна стоматолошка протетика/Пред./V стоматологије/Доц.др Ђорђе Божовић

Понедељак, 4. мај09:00–09:45

 

ШЕСТА ГОДИНА


Орална имплантологија/Пред./6стоматологије/Проф. др С.Томић

Петак, 27. март⋅16:00 – 17:00

Клинички блок-Рестауративна стоматологија/Пред./VI стоматологије/Доц. др М.Станојевић

Петак, 27. март15:00–16:00

Клинички блок-Рестауративна стоматологија/Пред./VI стоматологије/Доц.др И.Младеновић

Четвртак, 2. април17:30–19:00

Клинички блок-Рестауративна стоматологија/Пред./VI стоматологије/Доц.др И.Младеновић

Петак, 3. април14:00–15:30

Клинички блок-Рестауративна стоматологија/Пред./VI стоматологије/Доц. др М.Станојевић

Петак, 3. април10:00–11:30

Имплантологија/Пред./VI стоматологије/Проф. др С.Томић

Среда, 8. април16:00–17:00

Клинички блок-Рестауративна стоматологија/Пред./VI стоматологије/Доц. др М.Станојевић

Среда, 8. април10:00–11:30

Клинички блок-Рестауративна стоматологија/Пред./VI стоматологије/Доц. др И.Младеновић

Петак, 10. април13:30–15:00

Клинички блок-Рестауративна стоматологија/Пред./VI стоматологије/Проф. др С.Цицмил

Четвртак, 16. април10:00–11:00

Имплантологија/Пред./VI стоматологије/Проф. др С.Цицмил

Петак, 17. април10:00–11:00