Online настава – распоред за специјалну едукацију и рехабилитацију

ПРВА ГОДИНА


Хумана генетика/Пред/1 дефектологије/Доц. др Н.Бурњаковић

Четвртак, 26. март⋅11:00 – 12:30

Системи и модели спец.еду. и рех./Пред./1 дефектологије/Проф. др Д.Рапаић

Четвртак, 26. март⋅12:30 – 14:00

Системи и модели спец.еду. и рех./Пред./1 дефектологије/Проф. др Д.Рапаић

Петак, 27. март⋅12:30 – 13:30

Хумана генетика/Пред/1 дефектологије/Доц. др Н.Бурњаковић

Понедјељак, 30. март⋅11:00 – 12:30

Основе социологије/Пред./I дефектологије/Проф. др В.Соколовска

Понедељак, 30. март08:00–10:30

Основе социологије/Пред./I дефектологије/Проф. др В.Соколовска

Уторак, 31. март08:00–10:30

Дидактика/Пред./1 дефектологије/Доц. др Р.Перућица

Сриједа, 1. април⋅12:00 – 13:30

Дидактика/Пред./1 дефектологије/Доц. др Р.Перућица

Сриједа, 1. април⋅12:00 – 13:30

Хумана генетика/Вјежбе/I дефектологије

Среда, 1. април10:00–11:30

Хумана генетика/Пред./I дефектологије/Доц.др Н.Елез Бурњаковић

Четвртак, 2. април11:00–13:30

Физиологија/Пред./I дефектологије/Проф.др З.Којић

Петак, 3. април11:00–13:15

Дидактика/Вјежбе/I дефектологије

Петак, 3. април14:00–15:30

Основе социологије/Пред./I дефектологије/Проф. др В.Соколовска

Понедељак, 6. април12:00–14:15

Основе социологије/Пред./I дефектологије/Проф. др В.Соколовска

Уторак, 7. април12:00–14:15

Хумана генетика/Пред./I дефектологије/Доц.др Н.Елез Бурњаковић

Уторак, 7. април10:30–12:00

Хумана генетика/Вјежбе/I дефектологије

Среда, 8. април09:30–11:00

Дидактика/Пред./1 дефектологије/Доц. др Р.Перућица

Сриједа, 8. април⋅11:00 – 12:30

Развојна психологија/Пред./I дефектологије/Доц. др О.Kалајџић

Четвртак, 9. април12:00–13:30

Психологија личности/Изборни/Пред./I дефектологије/Доц. др О.Калајџић

Четвртак, 9. април16:00–18:45

Физиологија/Пред./I дефектологије/Проф.др З.Којић

Петак, 10. април11:00–13:15

Хумана генетика/Пред./I дефектологије/Доц.др Н.Елез Бурњаковић

Уторак, 14. април11:00–12:30

Дидактика/Пред./I дефектологије/Доц. др Р.Перућица

Уторак, 14. април13:00–14:30

Хумана генетика/Вјежбе/I дефектологије

Среда, 15. април10:00–11:30

Развојна психологија/Пред./I дефектологије/Доц. др О.Kалајџић

Среда, 15. април12:00–13:30

Психологија личности/Изборни/Пред./I дефектологије/Доц. др О.Калајџић

Среда, 15. април16:00–18:45

Физиологија/Пред./I дефектологије/Проф. др З.Којић

Петак, 17. април11:00–13:15

Хумана генетика/Пред./I дефектологије/Доц.др Н.Елез Бурњаковић

Среда, 22. април10:30–12:00

Дидактика/Пред./I дефектологије/Доц. др Р.Перућица

Среда, 22. април14:00–15:30

Хумана генетика/Вјежбе/I дефектологије

Среда, 22. април12:00–13:30

Развојна психологија/Пред./I дефектологије/Доц. др О.Kалајџић

Четвртак, 23. април12:00–13:30

Психологија личности/Изборни/Пред./I дефектологије/Доц. др О.Калајџић

Четвртак, 23. април16:00–18:45

Хумана генетика/Пред./I дефектологије/Доц.др Н.Елез Бурњаковић

Уторак, 28. април10:30–12:00

Физиологија/Пред./I дефектологије/Проф. др З.Којић

Уторак, 28. април12:00–14:15

Хумана генетика/Вјежбе/I дефектологије

Среда, 29. април10:00–11:30

Дидактика/Вјежбе/I дефектологије

Среда, 29. април13:00–14:30

Дидактика/Пред./I дефектологије/Доц. др Р.Перућица

Среда, 29. април14:30–16:00

Развојна психологија/Пред./I дефектологије/Доц. др О.Kалајџић

Четвртак, 30. април12:00–13:30

Хумана генетика/Вјежбе/I дефектологије

Четвртак, 7. мај10:00–11:30

 

Физиологија/Пред./I дефектологије/Проф. др З.Којић

Уторак, 12. мај11:00–13:15

Хумана генетика/Вјежбе/I дефектологије

Среда, 13. мај10:00–11:30

Хумана генетика/Вјежбе/I дефектологије

Среда, 20. мај10:00–11:30

Физиологија/Пред./I дефектологије/Проф. др З.Којић

Уторак, 26. мај11:00–13:15

Хумана генетика/Вјежбе/И дефектологије

Среда, 27. мај10:00–11:30

Хумана генетика/Вјежбе/И дефектологије

Понедељак, 1. јун10:00–11:30

Хумана генетика/Вјежбе/И дефектологије

Уторак, 2. јун10:00–11:30

Хумана генетика/Вјежбе/И дефектологије

Среда, 3. јун10:00–11:30

Хумана генетика/Вјежбе/И дефектологије

Четвртак, 4. јун10:00–11:30

Хумана генетика/Вјежбе/И дефектологије

Петак, 5. јун10:00–11:30

 

ДРУГА ГОДИНА


Социологија образовања/Пред./ Изборни/II дефектологије/Проф. др В.Соколовска

Понедељак, 30. март10:30–12:45

Социологија образовања/Пред./Изборни/II дефектологије/Проф. др В.Соколовска

Уторак, 31. март10:30–12:45

Општа логопедија/Пред./II дефектологије/Проф. др Н.Јовановић

Четвртак, 2. април12:00–13:30

Методика рада са особама ометеним у развоју/Пред./II дефектологије/Проф.др С.Николић

Четвртак, 2. април14:00–15:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 2. април17:00–18:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 2. април17:00–19:00

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Проф.др Д.Бокоњић

Понедељак, 6. април⋅12:00–13:30

Социологија образовања/Пред./Изборни/II дефектологије/Проф. др В.Соколовска

Понедељак, 6. април09:30–11:45

Социологија образовања/Пред./Изборни/II дефектологије/Проф. др В.Соколовска

Уторак, 7. април09:30–11:45

Ментално здравље дјеце школског узраста/Изборни/Пред./II дефектологије/Доц. др О.Калајџић

Среда, 8. април12:00–13:45

Методика рада са особама ометеним у развоју/Пред./II дефектологије/Проф.др С.Николић

Четвртак, 9. април14:00–15:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 9. април17:00–18:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 9. април17:00–19:00

Теоријске основе развојних поремећаја/Пред./II дефектологије/Проф. др Г.Недовић

Петак, 10. април15:00–16:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Проф.др Д.Бокоњић

Понедељак, 13. април⋅12:00–13:30

Општа сурдологија/Пред./II дефектологије/Проф. др Р.Арсић

Уторак, 14. април13:00–14:30

Ментално здравље дјеце школског узраста/Изборни/Пред./II дефектологије/Доц. др О.Калајџић

Уторак, 14. април16:00–18:45

Основе медицинске рехабилитације/Вјежбе/II дефектологије/Ковачевић

Среда, 15. април17:00–18:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 16. април17:00–19:00

Општа логопедија/Вјежбе/II дефектологије/Ћаласан

Четвртак, 16. април12:00–13:30

Методика рада са особама ометеним у развоју/Пред./II дефектологије/Проф.др С.Николић

Четвртак, 16. април14:00–15:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 16. април17:00–18:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Проф.др Д.Бокоњић

Понедељак, 20. април⋅12:00–13:30

Ментално здравље дјеце школског узраста/Изборни/Пред./II дефектологије/Доц. др О.Калајџић

Среда, 22. април12:00–14:15

Методика рада са особама ометеним у развоју/Пред./II дефектологије/Проф.др С.Николић

Четвртак, 23. април14:00–15:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Проф.др Д.Бокоњић

Петак, 24. април⋅12:00–13:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Петак, 24. април17:00–18:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Петак, 24. април17:00–19:00

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Проф.др Д.Бокоњић

Понедељак, 27. април⋅12:00–13:30

Општа сурдологија/Пред./II дефектологије/Проф. др Р.Арсић

Уторак, 28. април16:00–17:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др А.Сарајлија

Уторак, 5. мај⋅16:00–17:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Петак, 8. мај17:00–18:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Петак, 8. мај17:00–19:00

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др Б.Милинковић

Понедељак, 11. мај⋅16:00–17:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др А.Сарајлија

Уторак, 12. мај⋅16:00–17:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др Б.Милинковић

Среда, 13. мај⋅16:00–17:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др А.Сарајлија

Четвртак, 14. мај⋅16:00–17:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др Б.Милинковић

Петак, 15. мај⋅16:00–17:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Петак, 15. мај17:00–18:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Петак, 15. мај17:00–19:00

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Петак, 22. мај17:00–19:00

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Петак, 22. мај17:00–18:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др Б.Милинковић

Понедељак, 25. мај⋅16:00–17:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др А.Сарајлија

Уторак, 26. мај⋅16:00–17:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Среда, 27. мај17:30–19:00

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Среда, 27. мај17:30–19:30

Основе педијатрије/Пред./2 дефектологије/Доц.др А.Сарајлија

Четвртак, 28. мај⋅16:00–17:30

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 4. јун17:00–19:00

Неуропсихологија/Пред./II дефектологије/Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 11. јун17:00–18:30

 

ТРЕЋА ГОДИНА


Поремећаји гласа/Вјежбе/III дефектологије лог./Ћаласан

Петак, 27. март12:00–13:30

Клиничка соматопедија/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Недовић

Петак, 27. март10:00–11:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Понедељак, 30. март11:00–12:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Уторак, 31. март11:00–12:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Четвртак, 2. април14:00–15:30

Едукације и социјализација /пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Петак, 3. април16:00–17:30

Развојни говорно језички поремећаји/Пред./III дефектологије лог./Проф. др Н.Јовановић

Петак, 3. април12:00–13:30

Рана интервенција/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др С.Николић

Петак, 3. април14:00–15:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Понедељак, 6. април11:00–12:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Уторак, 7. април11:00–12:30

Поремећаји гласа/Пред./III дефектологије лог./Проф. др М.Петровић Лазић

Уторак, 7. април12:00–13:30

Рана интервенција/Вјежбе/III дефектологије р.п/ Б.Мастило

Четвртак, 9. април17:00–18:30

Клиничка сурдологија/Пред./III дефектологије лог./Проф. др В.Радовановић

Четвртак, 9. април11:30–13:00

Рана интервенција/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др С.Николић

Петак, 10. април14:00–15:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Понедељак, 13. април11:00–12:30

Методика рада са дјецом оштећеног слуха/Пред./III дефектологије лог./Проф. др Р.Арсић

Понедељак, 13. април11:00–12:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Уторак, 14. април11:00–12:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 15. април17:00–18:30

Рана интервенција/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др С.Николић

Петак, 17. април14:00–15:30

Развојни говорно језички поремећаји/Вјежбе/III дефектологије лог/Ћаласан

Петак, 17. април12:00–13:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 22. април15:00–16:30

Клиничка сурдологија/Пред./III дефектологије лог./Проф. др В.Радовановић

Четвртак, 23. април11:30–13:00

Рана интервенција/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др С.Николић

Петак, 24. април14:00–15:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Понедељак, 27. април11:00–12:30

Методика рада са дјецом оштећеног слуха/Пред./III дефектологије лог./Проф. др Р.Арсић

Понедељак, 27. април11:00–12:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Уторак, 28. април11:00–12:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 29. април15:00–16:30

Едукација и социлајизација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 6. мај15:00–16:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Понедељак, 11. мај11:00–12:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Уторак, 12. мај11:00–12:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 13. мај15:00–16:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред.III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Понедељак, 18. мај11:00–12:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Уторак, 19. мај11:00–12:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 20. мај15:00–16:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Понедељак, 25. мај11:00–12:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Уторак, 26. мај11:00–12:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 27. мај15:00–16:30

Спорт за особе са инвалидитетом/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Д.Илић Стошовић

Понедељак, 1. јун11:00–12:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 3. јун15:00–16:30

Едукација и социјализација/Пред./III дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 10. јун15:00–16:30

 

ЧЕТВРТА ГОДИНА


Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./4 дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 26. март⋅17:00 – 18:30

Афазиологија/пред,/ IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Четвртак, 26. март17:00–18:30

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Вјежбе/4 дефектологије р.п/Бакоч

Петак, 27. март⋅16:00–17:30

Развојни офталмолошки поремећаји/Пред./IV дефектологије р.п./Доц. др Н.Аврам

Понедељак, 30. март15:00–16:30

Развојни офталмолошки поремећаји/Пред./IV дефектологије р.п./Доц. др Н.Аврам

Уторак, 31. март15:00–16:30

Афазиологија/пред./IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Среда, 1. април17:00–18:30

Афазиологија/пред./IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Среда, 1. април17:00–19:00

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 2. април17:00–19:00

Инклузивно образовање/Пред./IV дефектологије лог. и р.п/Проф. др С.Банковић

Петак, 3. април17:00–18:30

Поремећаји течности говора/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др В.Миланков

Уторак, 7. април17:00–18:30

Окупациона терапија/Пред./IV дефектологије р.п/Проф. др С.Илић

Уторак, 7. април17:00–18:30

Окупациона терапија/Пред./IV дефектологије р.п/Проф. др С.Илић

Среда, 8. април17:00–18:30

Афазиологија/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Среда, 8. април17:00–18:30

Афазиологија/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Среда, 8. април17:00–19:00

Развојни офталмолошки поремећаји/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Станојловић

Среда, 8. април15:00–17:00

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/IV дефектологије р.п/Проф. др Г.Одовић

Четвртак, 9. април10:30–12:00

Рехабилитација слушања и говора/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др В.Радовановић

Четвртак, 9. април10:00–11:30

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 9. април17:00–19:00

Окупациона терапија/Пред./IV дефектологије р.п/Проф. др С.Илић

Петак, 10. април17:00–18:30

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/IV дефектологије р.п/Проф. др Г.Одовић

Петак, 10. април10:30–12:00

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 15. април15:00–16:30

Окупациона терапија/Пред./IV дефектологије р.п/Проф. др С.Илић

Среда, 15. април17:00–18:30

Афазиологија/пред./IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Среда, 15. април17:00–18:30

Афазиологија/пред./ IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Среда, 15. април17:00–19:00

Инклузивно образовање/Вјежбе/IV дефектологије лог.+Р.П./Бакоч

Среда, 15. април13:00–15:00

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектолопгије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 16. април17:00–19:00

Рехабилитација говора код ларингектомираних пацијената/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Петровић Лазић

Петак, 17. април12:00–13:30

Развојни офталмолошки поремећаји/Пред.IV дефектологије р.п./Проф. др С.Станојловић

Петак, 17. април16:00–18:15

Поремећаји течности говора/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др В.Миланков

Уторак, 21. април17:00–18:30

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 22. април17:00–18:30

Афазиологија/пред./IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Четвртак, 23. април17:00–18:30

Рехабилитација слушања и говора/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др В.Радовановић

Четвртак, 23. април10:00–11:30

Афазиологија/пред./ IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Четвртак, 23. април17:00–19:00

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 23. април17:00–19:00

Развојни офталмолошки поремећаји/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Станојловић

Петак, 24. април16:00–18:15

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 29. април17:00–18:30

Развојни офталмолошки поремећаји/Пред./IV дефектологије р.п./Доц. др Н.Аврам

Уторак, 28. април14:00–15:30

Развојни офталмолошки поремећаји/Вјежбе/IV дефектологије р.п./Доц. др Н.Аврам

Уторак, 28. април15:30–17:45

Развојни офталмолошки поремећаји/Пред./IV дефектологије р.п./Доц. др Н.Аврам

Среда, 29. април14:00–15:30

Развојни офталмолошки поремећаји/Вјежбе/IV дефектологије р.п./Доц. др Н.Аврам

Среда, 29. април15:30–17:45

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 30. април17:00–19:00

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/IV дефктологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 6. мај17:00–18:30

Афазиологија/пред./ IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Четвртак, 7. мај17:00–19:00

Афазиологија/пред./IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Четвртак, 7. мај17:00–18:30

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 7. мај17:00–19:00

Поремећаји комуникације код трауматског оштећења мозга/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Среда, 13. мај17:00–18:30

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 13. мај17:00–18:30

Афазиологија/пред./IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Четвртак, 14. мај17:00–18:30

Афазиологија/пред./ IV дефектологије-логопеди/Проф.др М.Вуковић

Четвртак, 14. мај17:00–19:00

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 14. мај17:00–19:00

Афазиологија/Пред./ IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Среда, 20. мај17:00–19:00

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 20. мај17:00–18:30

Поремећаји комуникације код трауматског оштећења мозга/Пред./ IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 21. мај17:00–19:00

Поремећаји комуникације код трауматског оштећења мозга/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 21. мај17:00–18:30

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 21. мај17:00–19:00

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 27. мај17:00–18:30

Поремећаји комуникације код трауматског оштећења мозга/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 28. мај17:00–18:30

Поремећаји комуникације код трауматског оштећења мозга/Пред./ IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Четвртак, 28. мај17:00–19:00

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 28. мај17:00–19:00

Афазиологија/Пред./ IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Петак, 29. мај17:00–19:00

Поремећаји комуникације код трауматског оштећења мозга/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Среда, 3. јун17:00–19:00

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 3. јун17:00–18:30

Методика наставе за ученике са интелектуалном ометеношћу/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др С.Каљача

Четвртак, 4. јун17:00–19:00

Афазиологија/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Петак, 5. јун17:00–19:00

Поремећаји комуникације код трауматског оштећења мозга/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Среда, 10. јун17:00–18:30

Професионално оспособљавање особа ометених у развоју/Пред./IV дефектологије р.п./Проф. др Г.Одовић

Среда, 10. јун17:00–18:30

Афазиологија/Пред./IV дефектологије лог./Проф. др М.Вуковић

Петак, 12. јун17:00–19:00